www.troya.com.tr www.bird-x.com.tr Bu sitelerin sahibi TROYA HEDİYELİK EŞYA BASIN-YAYIN TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 'dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

   www.troya.com.tr ve www.bird-x.com.tr sitelerinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Troya Ltd.Şti. internette yer alan web sitelerindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir ve gösterecektir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi , değiştirilmesi ile ilgili olarak; Troya Ltd.Şti. önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir.

   Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Troya Ltd.Şti.'nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

   Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

   Troya Ltd.Şti. bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

   Troya Ltd.Şti. - www.troya.com.tr ve www.bird-x.com.tr web sitelerine veya bu sitelerden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Troya Ltd.Şti.sorumlu tutulamaz.

   Sitelerde yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitelerdede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Troya Ltd.Şti.'ne hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Troya Ltd.Şti. 'ni hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

   Bu sitelerde bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı Troya Ltd.Şti.'ne ve ortaklarına aittir. Troya Ltd.Şti.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Siteler ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Troya Ltd.Şti. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.